Stále se divíme a je zajímavé kolik lidí se v dnešní době najde co koupí levný zesilovač signálu a poté si myslí, že zapojí zesilovač doma a on bude naprosto skvěle fungovat stejně  jak dražší zesilovač.

Ano marketing někdy dělá své, ale používejme, prosím, rozum. Nabízí se otázka proč tyto levné zesilovače nemají sami mobilní operátoři? No proč, protože kdyby to fungovalo za takhle směšné peníze tak by je  sami operátoři už dávno měli a prodávali. Zaměřme se tedy na to proč vůbec neuvažovat o koupi levného zesilovače.

Uvědomme si, že levný zesilovač kolem částky 3000-6000,- Kč není možné vyrobit se všemi parametry tak , aby správně fungoval. To prostě technicky není možné. Navíc nejsou ani  použity komponenty, které by použity být měly. Pokud si někdo myslí, že je to hloupost a že levný zesilovač je úplně stejný jak dražší s potřebnými parametry tak může zavolat na telefon 777364300 nebo navštívit stránky www.jmtechnology.cz a domluvit si schůzku na změření GSM zesilovače. Rádi vás přesvědčíme o opaku a uvidíte skutečný rozdíl. Představíme vám zesilovače, které  používají mobilní operátoři a představíme vám jaké používáme my. Otázku bychom také položili těm, kteří zesilovač koupili u prodejců a,  kteří  následně volají naší firmě,  že mají GSM zesilovač ale nějak jim nefunguje správně a prosí o pomoc s řešením. Co k tomu dodat? Většinou zjistíme, že jim prodejci prodali nevhodný zesilovač nebo kabeláž a případně jim řekli, že je instalace velmi jednoduchá a že to zvládne každý. Ano zapnout do zásuvky zesilovač umí opravdu každý ale ne každý má potřebné znalosti jak správně vypočítat parametry zesilovače, počty antén, trasy a případné útlumy. Dále je potřeba zjistit parametry všech operátorů v dané lokalitě. Jestli si prodejci a zákazníci myslí, že stačí obyčejná aplikace z google play na zjištění potřebných parametrů, tak se tedy hodně pletou.

Nejlevnější potřebný software s hardwarem stojí od 20 tisíc korun. Ale i když tento přístroj máte tak ještě neznamená, že umíte navrhnout systém a umíte změřit potřebné parametry. Rádi bychom zmínili fakt, že když zakoupíte levný zesilovač a poté musíte volat odbornou firmu o pomoc tak vás vyjde předělání systému většinou dráž. Musíme tedy apelovat na zájemce, aby zvážili co vlastně   chtějí a raději nejprve zavolali a ověřili si více firem než zakoupí zbytečnou věc. Také je úsměvné jak tito prodejci vždy píšou jak sami operátoři odkazují zákazníky na jejich stránky nebo předávají kontakt. K tomu se raději vyjadřovat nebudeme.

Na závěr bychom doporučili zákazníkům, kteří mají problém s GSM signálem: nejdříve zjistěte  potřebné informace o vybrané firmě. Například: jaké používá zesilovače, s jakým vybavením pracuje, jakou mají zkušenost a co vše za instalace prováděli, jaké informace vám podají a jaké dokumenty vám vypracují.

Firma JMtechnology může zaručit veškeré parametry kvalitní firmy.

  • Měření GSM signálu technikem se zkušenostmi v problematice GSM s více jak 15 letou praxí.
  • Konzultace hned v místě měření.
  • Vypracování nabídky na základě měřícího protokolu a zjištění všech potřebných parametrů.
  • Vypracování projektu, dodání technické zprávy, dokumentaci a certifikáty.
  • Instalační a montážní práce celých systémů.
  • Záruční i pozáruční servis GSM zesilovačů. 


Všechny články
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte (Další informace).