Jak postupovat

Jak postupovat pokud chci zlepšit kvalitu hovorů, nebo posílit GSM signál a proč investoval malou finanční částku do měření GSM signálu.

Stále se divíme

Stále se divíme a je zajímavé kolik lidí se v dnešní době najde co koupí levný zesilovač signálu a poté si myslí, že zapojí zesilovač doma a on bude naprosto skvěle fungovat stejně jak dražší zesilovač.

Šíření GSM signálu mobilních operátorů

Dnešní doba přináší poměrně velké nároky na komunikaci a datové přenosy, zvláště na ty mobilní. Lidé jsou zvyklí používat svá mobilní zařízení jinak, než tomu bylo před několika lety. Dnes je běžné, že uživatelé mají více než jedno mobilní zařízení a nepoužívají je jen pro hlasové služby, ale hlavně pro datové služby.

Většinou se zdržujeme komentářů

Poslední dobou, cca od roku 2010, se objevují více na českém trhu různé formy a typy zesilovačů převážně z ČÍNY. Tyto zesilovače v žádném případě nemají potřebné parametry, které musí mít každý zesilovač na českém trhu. Tyto zesilovače poznáte podle podezřele nízké ceny a většinou menší velikosti. To, že mají prohlášení o shodě CE ještě neznamená, že jsou kvalitní nebo, že tyto parametry splňují. Dále jsou některé CE certifikáty neplatné a jsou zfalšované.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte (Další informace).